LOGISTIK | ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
2-10-407502
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rád bys nastartoval svou kariéru v logistice? Už nemusíš hledat dál! Tady zkušenosti nepotřebuješ - stačí zápal pro obor, ambice a komunikativní úroveň angličtiny.

Na této pozici povedeš svěřený logistický proces, budeš řešit krizové dodávky v logistice, spravovat data, svolávat jednání, evidovat a vyhodnocovat včasnost dodávek, reportovat a analyzovat, a pracovat v programu SAP.

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • praxe není nutná, VÝHODOU: zkušenosti v logistice nebo zákaznickém servisu
  • angličtina na úrovni min. B1
  • znalost MS Office, obzvláště Excel (filtry, formátování, řazení a základní funkce)
  • ŘP sk. B
  • VÝHODOU: SAP
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • Cafeteria
  • dotované závodní stravování