Manažer interní logistiky/ skladu - Služební automobil !

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-21-408089
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením skladu, vyznáte se v logistických procesech ? Hledáme kandidáta, který zvládne vedení skladu ve výrobním závodě.

  • zodpovědnost za oddělení expedice, příjmu a intralogostiky
  • vedení týmu lidí
  • řízení skladu materiálu
  • analýza procesů, návrh nových konceptů
  • optimalizace logistických toků
  • zodpovědnost za optimalizaci nákladů oddělení
Požadavky
  • min. 2 roky zkušeností s interní logistikou ve výrobní společnosti
  • znalost LEAN principů
  • zkušenost s vedením většího týmu lidí
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • 25 dní dovolené ročně
  • 13. mzdu
  • věrnostní prémie již po 1 roce loajality
  • kvartální prémie
  • možnost být součástí úspěchu nového projektu
  • profesní rozvoj po boku zkušených lídrů oboru
  • příspěvek na závodní stravování, atd