MANAŽER KVALITY | TACHOVSKO

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
9-10-408037
Popis pozice

Hledáme zkušeného manažera kvality, který bude koordinovat činnosti zajišťování kvality. Pokud máte zkušenosti z automotive prostředí a znalost systémů kvality, dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:

Koordinace a řízení činností spojených se zajišťováním kvality ve výrobě

Provádění interních auditů a sledování procesů

Spolupráce s dodavateli a zákazníky ohledně kvality výrobků

Zajištění souladu s normami ISO, TS/IATF 16949

Vedení a motivace týmu kvality

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání

Praxe na obdobné pozici v automotive prostředí

Anglický jazyk pro profesionální denní využití

Znalost nástrojů kvality

Aktivní uživatelskou znalost MS Office

Řidičský průkaz sk. B

Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Závodní stravování / stravenky
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Kafetérie