MANAŽER PROJEKTŮ | CHOTĚBOŘ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-408669
Popis pozice

Přijmeme zkušeného Projektového manažera. Pokud máš technické vzdělání, zkušenost s vedením projektů a angličtina je Tvým denním chlebem, rozhodně se nám ozvi!

  • Koordinuje realizaci zakázek dle smlouvy.
  • Koordinuje činnost projektového týmu.
  • Odpovídá za splnění smluvních podmínek a reportuje rizika.
  • Vypracovává zakázkový list a seznamuje tým s projektem.
  • Pravidelně aktualizuje projektové plány.
  • Organizuje komunikaci se zákazníkem a subdodavateli.
  • Zapisuje záznamy z jednání.
  • Komunikuje a aktualizuje projektové plány před dodatky.
  • Sleduje finanční stav zakázky a reportuje rizika.
  • Organizuje FAT a SAT.
  • Vede seznam vad a nedodělků (LOI).
  • Účastní se zakázkových porad.
  • Reporting nadřízenému.
Požadavky
  • Min. SŠ technického směru
  • AJ na denní bázi
  • Min. 2 roky praxe s projektovým řízením
  • MS Office uživatelsky
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na stravování