Manipulant ve výrobě až 37 000Kč - PRAHA

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 37 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-18-408292
Popis pozice

Máte zkušenosti s výrobního prostředí nebo skladu? Nechcete pracovat v nocí? Hledáme šikovného a spolehlivého manipulanta do farmaceutické výroby na ranní a odpolední směny.

Naplň práce

  • Zajištěni přepravy materiálu mezi skladem a výrobou
  • Zaznamenáni údajů do výrobní dokumentace
  • Dodržovaní zvýšené hygieny

Pracovní doba: V rámci dvousměnného provozu (6-14h, 14-22h)

Mzda:

Základní mzda 32 000 Kč + až 4 400 Kč měsíční výkonnostní bonus po zkušební době + příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy v průměru 1 000 Kč.

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky
  • Zkušenost z výroby nebo skladu
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • ČJ na úrovni rodilého mluvčího
Benefity
  • nástup do kmene společnosti
  • měsíční bonus až 4 400 Kč
  • příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
  • týden dovolené navíc
  • až 5 dní sick days
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • obědy v jídelně od 30 Kč, noční a víkendové směny se stravenkou v hodnotě 70 Kč
  • fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí