MARKETING ANALYST S ITALŠTINOU

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-19-408567-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíte plynule italsky a rádi byste využili jazyk v praxi? Jste analyticky zaměření a pečliví? Pak hledáme právě Vás!

Jako Marketing Analyst budete mít na starosti zejména:

  • podporu ředitele Italské obchodní agentury a místní pobočky v Praze,
  • poskytování relevantních informací potenciálním zainteresovaným italským společnostem,
  • připravu studií o současné situaci a o předpokládaném vývoji procesu průmyslové automatizace v ČR,
  • monitoring možností italských společností ,
  • vedení databáze se všemi relevantními informacemi,
  • organizaci setkání v Itálii a v České republice.

Start: ihned

Mzda: 50 000 Kč/měsíc

Lokalita: Praha - Malá Strana

Požadavky
  • dokončené vysokoškolské vzdělání
  • plynulá čeština a italština
  • znalost MS Office
  • vynikající analytické dovednosti
  • schopnost řešit problémy
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou