MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA | Plzeň

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-10-408057
Popis pozice

Máš zkušenost s materiálovým inženýrstvým? Hledáš zajímavou pracovní výzvu ve stabilní společnosti?

Tak pošli životopis a probereme detaily!

Na pozici MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRA/SPECIALISTY bude tvým úkolem:

  • úzká spolupráce s výrobním oddělením
  • Identifikace vhodných materiálů pro konkrétní produkty/procesy
  • Spolupráce při testování materiálů k zajištění splnění požadavků výrobku
  • Zajištění, že všechny materiály a procesy splňují příslušné normy a standardy
  • Monitorování trendů v oblasti materiálů pro daný produkt
  • Tvorbu reportů
Požadavky
  • min. SŠ technického směru
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • okrajová znalost CAD programů a MS Office
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění