MECHANIK STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-10-408970-1
Popis pozice

Pokud jste seřizovač, technik nebo údržbář, který hledá novou kariérní výzvu, pojďte pracovat do automotive společnosti jako strojní mechanik.

Na pozici Vás čeká:

  • opravy na strojích (vč. např. demontáže)
  • svářečské opravy
  • spolupráce s oddělením elektroúdržby
  • pravidelné preventivní prohlídky strojů
  • správa odpisů

Na této pozici se pracuje v nepřetržitém provozu (12h směny, krátký/dlouhý týden, denní/noční)!

Požadavky
  • zkušenosti na pozicích seřizovače, technika nebo údržbáře
  • znalost hydrauliky (systémy a chlazení) a podtlakových systémů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek
  • referral bonus
  • stravenky
  • příspěvek na Benefit nebo MultiSport kartu, penzijní nebo životní pojištění
  • věrnostní prémie