MISTR SERVISU - ZÁPAD PRAHY

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-10-408322-2
Popis pozice

Láká tě práce pro významného lídra na trhu logistiky?

Nyní hledáme šikovného a zodpovědného MISTRA SERVISU.

Tvojí náplní práce bude:

  • Přijímání zakázek od technického oddělení a následné rozdělování mezi mechaniky.
  • Zajišťování včasných, spolehlivých a efektivních služeb.
  • Přebírání dokončených zakázek.
  • Spolupráce při diagnostice problémů uvedených v zakázkovém seznamu s ohledem na přesnost požadavků.
  • Pravidelné měsíční vyhodnocování vytížení mechaniků a prodeje náhradních dílů.
  • Získávání nových zákazníků a udržování stávajících.
  • Organizace a řízení práce podřízených, spolu s jejich hodnocením, náborem, zaškolením a profesním rozvojem.
  • Zodpovědnost za dodržování předpisů ISO, BOZP a PO.
  • Prosazování a zlepšování systému jakosti (QMS).
Požadavky
  • Budete potřebovat minimálně 3 roky zkušeností z obdobné pozice.
  • Neobejdete se zde bez znalosti ERP systému.
  • MS Office máte na pokročilé úrovni.
  • Řidičský průkaz skupiny B pro cestování mezi pobočkami.
  • Znalost podnikových procesů.
  • Samostatnost, komunikativnost, pečlivost a spolehlivost.

VÝHODOU:

  • Znalost Microsoft Dynamics NAV/Microsoft Dynamics 365.
Benefity
  • Stravenkový paušál 84Kč/den.
  • Penzijní a životní připojištění.
  • Multisport karta.
  • Možnost parkování.
  • Slevové kódy pro zaměstnance.