MISTR ÚDRŽBY | BEZ NOČNÍCH | VYSOKÉ MÝTO

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-18-408465-2
Popis pozice

Hledáme vedoucího ducha na pozici MISTRA údržby!

Co by tě na pozici čekalo:

  • zodpovídat za tým seřizovačů
  • zajišťovat plánování menších servisních zásahů v době přestaveb
  • podílet se na správném nastavení a výrobě jednotlivých přípravků s cílem splnit plánované výsledky
  • preventivní údržba zařízení a odstraňování závad na používaných strojích
  • vést záznamy o provedené údržbě a opravě zařízení
  • zabezpečení technického zázemí pracoviště
Požadavky
  • vzdělání OU/SŠ
  • zkušenosti na pozici seřizovače (práce s jemnou mechanikou)
  • zkušenosti s vedením týmu lidí
  • optimalizace procesů, systémové řešení problémů
  • pokročilá znalost PC (Word, Excel, apod.)
  • flexibilita, spolehlivost
Benefity
  • příspěvek na dopravu až 1.400 Kč
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost výuky angličtiny
  • příspěvek na stravování, telefon
  • Cafeterie - balíček benefitů dle vlastního výběru (na zdraví/sport/volný čas – pro sebe či pro rodinu, penzijní připojištění a životní pojištění)
  • práci ve dvousměnném provozu (po-pá)
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou