MISTR VÝROBY | CHEMICKÉ ODVĚTVÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-18-408849-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Významná společnost působící v oblasti výroby stavební chemie hledá vhodné kandidáty na pozici MISTR VÝROBY.

Rozumíte si s technikou a zajímá Vás chemické odvětví? Máte zkušenosti s vedením menšího týmu lidí?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co bude náplní Vaší práce?

  • chod výrobní linky a 3 operátorů výrobní linky
  • příprava výrobní linky, řešení drobných technických nesrovnalostí v průběhu výroby
  • kontrola linky po ukončení směny
  • kontrola kvality a průběhu výroby
  • odpovědnost za dodržování technologických postupů
  • odpovědnost za řízení a organizaci práce na pracovišti, dodržování BOZP a PO
  • evidence dokončené výroby, poruch na lince a prostojů

Směny po - pá, osmihodinové směny, nepřetržitý provoz

Požadavky
  • SŠ vzdělání nebo výuční list
  • zkušenosti s vedením menšího kolektivu
  • zkušenosti z výroby a orientace v předpisech a normách
  • uživatelská znalost PC
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zdravotního volna
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění