Mzdová/ý účetní pro perspektivní společnost

Plný úvazek
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-7-408912
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám loajálního a spolehlivého člověka s praxí ve mzdovém účetnictví.

Budete součástí stabilního účetního týmu u jednoho z nejvíce oblíbených zaměstnavatelů, s pracovištěm - Praha 6 u metra.

Budete se věnovat těmto úkolům:

  • Kompletnímu zpracování mzdové agendy v SAPu (od získání podkladů po mzdovou uzávěrku)
  • Správě zaměstnaneckých benefitů, jejich evidenci a zpracování
  • Péči o docházkový systém (od nastavování systému po získávání podkladů pro mzdy)
  • Spolupráci na implementaci nové verze SAPu (S4 HANA)
  • Aktualizaci vnitřních předpisů souvisejících s agendou
  • Ad hoc reportům a podkladům například pro audit
  • Kooperaci na projektu Digitalizace osobního spisu zaměstnance
  • Spolupráci s kolegyněmi v týmu mzdových účetních a personalistiky

Těším se na Váš životopis!

Požadavky

Co již můžete nabídnout:

o Ukončené SŠ

o Praxi mzdové účetní min. 1 rok

o Zkušenost s vedením mzdového účetnictví a personální agendy ve mzdovém systému (SAP výhodou, ne podmínkou)

o Angličtinu na mírně komunikativní úrovni

o Analytické schopnosti, zaměření na detail.

Znalost systému SAP je velkou výhodou.

Pracoviště na Praze 6.

Nabízíme nadstandartní podmínky jako flexibilní home office, zajímavý příspěvek na Cafeterii, delší dovolená než obvykle, apod.