NÁKUPČÍ | LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
11-7-408678
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší společnosti mimo automobilový průmysl hledáme nového člena týmu na pozici: Nákupčí.

Co budeš mít na starost?

  • objednávat výrobní i režijní materiál
  • komunikovat s dodavateli (převážně zahraničními, písemně i telefonicky)
  • zadávat a aktualizovat termíny dodání
  • kontrolovat a zajišťovat včasné dodání materiálu
  • objednávat importní přepravu (v některých případech)
  • zajišťovat kompletní doklady potřebné k proclení
  • řešit logistické reklamace dodavatelům
  • komunikovat s ostatními odděleními (sklad, logistika, plánování, výroba, finanční, zákaznické odd.)
  • spravovat a vyhodnocovat data v IS Helios Orange
  • spravovat svěřenou databázi dodavatelů a materiálu
  • optimalizovat stav zásob
Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • praxe minimálně 1 rok na stejné či obdobné pozici výhodou (znalost nákupních procesů a logistiky, zkušenosti s vyjednáváním)
  • aktivní AJ (B2) podmínkou, NJ výhodou
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office) podmínkou
  • znalost IS Helios Orange / SAP výhodou
  • ŘP sk. B výhodou
  • analytické a logické myšlení
  • organizační schopnosti, důslednost
Benefity

Co Ti můžeme nabídnout na oplátku?

  • stravenky/příspěvek na stravování
  • 13. plat
  • dovolená 5 týdnů
  • možnost občasné práce z domova
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • mobilní telefon
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • bonusy/prémie
  • 13. plat
  • příspěvek na dopravu
  • Notebook
  • Vzdělávací kurzy, školení