NÁKUPČÍ S AJ| šance pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
12-20-409201-1
Popis pozice

Máš SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru a hledáš novou pracovní výzvu? Hovoříš plynule anglicky? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:

  • zadávání a správa objednávek v moderním interním systému
  • pravidelná komunikace s dodavateli (českými i německými)
  • spolupráce napříč odděleními
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • vyjednávání nákupních podmínek, zahrnující cenu, množství, kvalitu produktů apod.
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (ekonomického, technického směru)
  • znalost AJ alespoň na úrovni B2 (slovem i písmem - komunikace s dodavateli)
  • pokročilá znalost MS Office
  • komunikační a organizační dovednosti
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • náborový příspěvek ve výši 25 000 Kč
  • dovolená navíc dle odpracovaných let
  • stravenkový paušál 85kč/den
  • služební telefon a firemní tarif