NÁSTROJAŘ | POUZE RANNÍ | AŽ 40 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
138-10-407542-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš školu technického směru a chceš pracovat na jednu směnu?

Máme TO PRAVÉ PRO TEBE! NÁSTROJAŘ NA JEDNU SMĚNU V JIHLAVĚ.

Tvoje odpovědnost bude:

  • udržovat a opravovat stroje, přístroje, zařízení
  • podporovat a řídit práce při účasti externích firem
  • připravovat a dodržovat plány údržby včetně servisu
  • dělat montáž, demontáž , zapojení oživení a spouštění strojů, nástrojů a zařízení
  • související administrativa

Jsme otevřeni uchazečům ZKUŠENÝM I BEZ PRAXE!

Požadavky

SOU či SŠ technického směru

Manuální zručnost, flexibilita (pohotovosti)

Výhodou je zkušenost se seřizováním strojů

Benefity

Náborový bonus 30 000 Kč

Dovolená 22 dní - postupný nárůst dle let ve společnosti

Stravenky 120 Kč

Cafeterie

Příspěvek na penzijko

Možnost účasti na firemních akcích.

Bonus za dopravu dle vzdálenosti

Ostatní finanční bonusy (měsíční, docházkový)