Obchodní zástupce - Plzeň | služební automobil

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-23-408575
Popis pozice

Máš zkušenost z B2C/B2B s technickým produktem? Pokud jsi absolventem zapáleným pro obchod, tak také neváhej!

Jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE budeš:

  • rozvíjet a udržovat vztahy se zákazníky
  • poskytovat základní technickou podporu a poradenství
  • prezentovat technické produkty dle požadavků zákazníků
  • vzdělávat zákazníky ohledně našeho portfolia produktů
  • spolupracovat s kolegy z ostatních oddělení
  • spravovat data zákazníků

Zaměřovat se budeš na základní spotřební materiál a kompresory.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • technická zdatnost nebo praxe s technickým produktem
  • komunikační dovednosti
  • obchodní duch
  • ŘP. B
Benefity
  • služební automobil i k soukromému užití
  • 25 dní dovolené
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na stravování