Obchodní zástupce - kompresory a spotř. materiál | JM a Vysočina | služební auto

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
16-23-409465
Popis pozice

Hledáme komunikativního obchodníka, jehož portfoliem bude spotřební materiál a kompresory. Chcete mít na starosti zákazníky z Jižní Moravy a Vysočiny a máte blízko k technickým produktům? Pak možná hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • pečovat o stávající zákazníky a budovat nové obchodní vztahy napříč Jižní Moravou
  • poskytovat základní technickou podporu zákazníkům či distributorům
  • navrhovat technické produkty zákazníkům dle jejich potřeb
  • spolupracovat s kolegy napříč společností
  • spravovat data zákazníků a další administrativa...

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete nám svůj životopis v ČJ a my se Vám ozveme.

Požadavky
  • SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření (není podmínkou)
  • zkušenosti s obchodním jednáním
  • komunikační dovednosti
  • technické znalosti
  • ŘP. B - aktivní řidič
Benefity
  • služební auto i k soukromým účelům
  • 25 dní dovolené
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na stravování