OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-23-408200-2
Popis pozice

Hledá se OBCHODNÍ ZÁSTUPCE!

Pro úspěšnou českou společnost, hledáme do obchodního týmu posilu. Chceme do svých řad parťáka, který má praxi v obchodní oblasti, nejlépe z výrobní sféry, nevadí mu pravidelně cestovat do zahraničí v rámci služebních meetingů a samozřejmě AJ, která se v tom zahraničí bude více než hodit.

Pokud se u Vás kombinace toho, co hledáme alespoň částečně shoduje, neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Co Vás na pozici čeká a nemine:

  • Odpovědnost za akvizice nových distributorů na přidělených zahraničních trzích
  • Rozvoj spolupráce se stávajícími distributory
  • Zpracování cenových nabídek zákazníkům
  • Návrhy a sjednávání obchodních podmínek se zákazníky
  • Pravidelné cestování a účast na zahraničních veletrzích
  • Zodpovědnost za plnění Obchodního plánu s cílem dosažení maximálních tržeb a marží
  • Pravidelný reporting obchodních aktivit a forecastů
  • Mapování trhu a návrhy obchodních strategií
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • Obchodní zkušenosti, nejlépe z výrobní sféry
  • Pravidelné cestování do zahraničí
  • Komunikativní znalost AJ, která se bude hodit
  • Obchodní a vyjednávací schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilní společnost s dlouholetou tradicí
  • Výkonnostní prémie, podíly ze zisku firmy
  • Firemní restaurace
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zvýhodněný tarif pro Vás i Vaši rodinu
  • Placené volno v den narozenin
  • Pravidelné vzdělávání v profesní i osobní rovině
  • Jazykové kurzy