OBSLUHA STROJŮ VE VÝROBĚ

Plný úvazek
Mzda
42 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
109-18-408539
Popis pozice

Hledáme šikovného OPERÁTORA VÝROBY! Budete to právě Vy?

Co bude náplní Vaší práce?

  • obsluha a seřizování strojů
  • spolupráce s pracovníky údržby a technického týmu
  • přestavba strojního zařízení
  • výměna vadných dílů. kontrola stavu maziv
Požadavky
  • vyučení v oblasti strojírenství výhodou
  • praxe v oboru vítána
  • velmi dobrá manuální zručnost, pečlivost a svědomitost
  • ochota pracovat ve 12 hodinových směnách
  • nutná vlastní doprava
  • příspěvek na dopravu 200Kč/směnu (bez ohledu na místo bydliště)
  • dotované stravování v kantýně zdarma nebo stravenka v hodnotě 146,30Kč/směnu
  • FlexiPass v hodnotě až 9000Kč/ročně
  • příplatek za prostředí 16 Kč/hod.
  • příspěvek na penzijní pojištění 6 - 18 000 Kč/ročně
  • věrnostní prémie 1x ročně ve výši 25% základní měsíční mzdy
  • roční bonus až 2,5% z roční mzdy
  • 5 týdnů dovolené