OBSLUHA TISKOVÉHO STROJE

Plný úvazek
Mzda
43 500 - 46 500 Kč
Referenční číslo
109-18-408540-1
Popis pozice

Máte zkušenosti s obsluhou tiskových strojů?

Pokud ano, máme pro Vás zajímavou nabídku!

Co bude náplní Vaší práce?

  • obsluha a seřizování strojů
  • přestavba strojního zařízení a zajištění plynulého chodu
  • spolupráce s pracovníky údržby a technického týmu
  • výměna vadných dílů
  • kontrola stavu maziv
Požadavky
  • vítáme praxi v oblasti tisku nebo strojírenství
  • vyučení v oblasti tisku nebo strojírenství
  • preciznost, svědomitost, manuální zručnost
  • ochota pracovat ve 12ti hodinových směnách
  • nutná vlastní doprava
  • příspěvek na dopravu 200Kč/směnu (bez ohledu na místo bydliště)
  • dotované stravování v kantýně zdarma nebo stravenka v hodnotě 146,30Kč/směnu
  • FlexiPass v hodnotě až 9000Kč/ročně
  • příplatek za prostředí 16 Kč/hod.
  • příspěvek na penzijní pojištění 6 000 - 18 000 Kč/ročně
  • věrnostní prémie 1x ročně ve výši 25% základní měsíční mzdy
  • roční bonus až 2,5% z roční mzdy
  • 5 týdnů dovolené