PROGRAMÁTOR CNC – HEIDENHAIN

Plný úvazek
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-10-410277
Popis pozice

Máte zkušenosti s CNC frézami a chcete pracovat s přesnými technologiemi v oblasti obrábění? Nabízíme pozici, kde budete programovat a obsluhovat horizontální CNC frézu s důrazem na kvalitu a přesnost. Přidejte se k týmu, který se soustředí na detail a odborný růst.

Náplň práce:

  • obrábění materiálů dle technických výkresů
  • programování CNC stroje (TOS, Heidenhain)
  • korekce a nastavování nástrojů
  • kontrolní měření

Na této pozici se pracuje ve dvousměnném provozu.

Požadavky
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • praxe s CNC frézou, systém Heidenhain
  • samostatnost, spolehlivost, přesnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy, prémie
  • příspěvek na ubytování či dopravu
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • MultiSport
  • firemní akce