Recepční a administrativní podpora, 20 h/t, 250 Kč/h

Druh pozice
Brigáda
Mzda
250 Kč
Referenční číslo
13-1-407677-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste organizovaní a máte zkušenosti s administrativou? Tak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • Dynamická práce: jeden den na recepci, další den starost o kancelář
  • Administrativní podpora týmu: pomoc s každodenními úkoly
  • Vítání a uvádění hostů: budete tváří společnosti
  • Organizace firemních akcí: školení, celopobočkové schůzky a další
  • Komunikace: vyřizování telefonátů, emailů a pošty
  • Správa rezervací: rezervace a příprava zasedacích místností
  • Objednávky: občerstvení, kancelářské potřeby a přijímání kurýrů
  • Pracovní doba: 20 hodin týdně (4 hodiny denně)
  • Lokalita: Praha 4
  • Nástup: srpen/září

Pokud máte zkušenosti v podobné pozici a dokážete si práci dobře zorganizovat, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Předchozí administrativní zkušenost na podobné pozici
  • Velmi dobrá znalost AJ pro interní komunikaci a externí komunikaci s klienty
  • Velmi dobrá organizace práce, multitasking
  • Komunikativní a pracovitá osobnost
Benefity
  • příspěvek na stravné 119 Kč/den
  • využití anglického jazyka na denní bázi