PLÁNOVAČ VÝROBY | DOBŘANY

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-18-408286-2
Popis pozice

Pokud hovoříte dobře německy, máte zkušenost s plánováním výroby v oblasti strojírenství a nevadí Vám občasné služební cesty do zahraničí zpozorněte.

Právě hledáme vhodného kandidáta na pozici Plánovač výroby do menší strojírenské společnosti. Věříme, že Vás prostředí menší strojírenské výroby zaujme.

Na této pozici budete:

plánovat výrobu dle potřeb zákazníků

pracovat v systému SAP

spolupracovat s mistry, zaměstnanci výroby, konstruktéry, nákupčími, aj.

sledovat skladové zásoby

Požadavky

SŠ vzdělání

Německý jazyk na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou

Zkušenost na obdobné pozici

Znalost prostředí strojírenské výroby

Znalost MS Office, zejm. Excel, Word, Outlook

Znalost SAPu výhodou

Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené + 5 dní
  • stravenky
  • finanční bonusy
  • flexipasy