POMOCNÝ DĚLNÍK PŘÍPRAVA TRUBEK 1 směna

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
30 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
12-5-408263
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme manuálně nadané pracovníky do Hranic na výpomoc s montážemi plastových trubek.

Jedná se o vykrytí výkyvu ve výrobě, jedná se o výpomoc do podzimu. Bude záležet i na domluvě s Vámi.Podle toho jak můžete. Šikovní pracovníci mají možnost u nás setrvat dlouhodobě.

Co budete dělat?

Řezat a montovat hlavně plastové trubky, montovat na ně koncovky.

Práce není složitá, jen to chce mít ošikovné ruce a umět trochu pracovat s ručním nářadím (pilka, šroubovák apod.)

Jedná se o ranní směny 6-14,15 hod. Směna je pevně daná (přesčasy však lze).

Nástup na HPP nebo i brigádně DPČ co nejdříve. Brigáda na méně jak měsíc nemá smysl.

Vhodné i pro studenty jako letní brigáda.

Požadavky
  • manuální zručnost
  • umět pracovat podle průvodky/nákresu
  • spolehlivost
  • fyzička
Benefity
  • 165,- Kč/hodinu
  • 5% prémie za docházku
  • 13.plat
  • kvartální odměny
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění 2,5 kč/km
  • stravenky