PŘÍPRAVÁŘ | I ABSOLVENTI | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 75 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-5-409108-1
Popis pozice

Staňte se klíčovým hráčem v našem stavebním týmu!

Máte vášeň pro stavebnictví a hledáte příležitost, kde můžete naplno využít své organizační a technické dovednosti? Připojte se k nám jako Přípravář stavební výroby a buďte součástí dynamického týmu, který mění sny ve skutečnost!

Příprava a koordinace stavebních projektů

Zajištění materiálů a technických podkladů

Komunikace s dodavateli a subdodavateli

Kontrola kvality a dodržování termínů

Spolupráce s projektovým týmem

Požadavky

Minimálně středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví nebo příbuzném oboru

Praxe na obdobné pozici výhodou

Znalost stavební legislativy a technických standardů

Schopnost pracovat pod tlakem a ve vysokém tempu

Komunikativní znalost českého jazyka

Benefity

Bonusy/prémie

Auto i pro soukromé účely

Mobilní telefon

Notebook

Firemní akce