PROCESNÍ INŽENÝR | AUTOMOTIVE | RELOKACE SLOVENSKO

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 85 000 €
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
12-10-410510
Popis pozice

Jste zkušený procesní inženýr z automotivu? Hledáte novou pracovní výzvu? Domluvíte se anglicky a nevadí Vám relokace na Slovensko?

Do výrobní firmy v Košicích hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Vaší náplní práce bude:

  • vývoj, design a optimalizace výrobních procesů
  • spolupráce s výrobou, zákazníky a produktovými inženýry
  • spolupráce na odstranění vad pro plynulou výrobu
  • vedení nápravných opatření pro navýšení efektivity
  • analýza kořenových příčin
  • návrh a optimalizace layoutů výroby
Požadavky
  • praxe v oblasti výroby automobilů podmínkou
  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • alespoň 5 let zkušeností na obdobné pozici
  • komunikativní úroveň AJ
Benefity
  • 13. plat
  • roční bonus
  • příspěvek na stravování
  • roční navýšení mzdy
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • relokační balíček