PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-24-408933
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme PRODUKTOVÉHO SPECIALISTU!

Máte vášeň pro nové produkty a zajímáte se o aktuální trendy? Chcete se podílet na vývoji a propagaci kvalitních výrobků? Jste absolvent/ka nebo již zkušenější kandidát/ka s alespoň základní znalostí angličtiny?

Pokud ano, pak hledáme právě vás!

A co by vás na této pozici čekalo?

  • Spolupráce na přípravě marketingového plánu
  • Spolupráce napříč různými odděleními (vývoj, technologie, obchod)
  • Tvorba analýz portfolia produktů, trhu, zákazníků i konkurence
  • Navrhování a zlepšování produktového portfolia
  • Příprava marketingových materiálů (k produktům, webové stránky, zákaznický newsletter)
  • Produktové prezentace
  • Cenová a obchodní politika

Tak už na nic nečekej a pošli nám svůj životopis nebo se ozvi na číslo 724 404 390.

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni A2
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Proaktivita, logické uvažování, analytické schopnosti
  • Chuť učit se a rozvíjet v oblasti produktového managementu
  • MS Office
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Částečný home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce