Programátor CNC strojů Jihlava 44 500 Kč s bonusem 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
37 000 - 44 500 Kč
Referenční číslo
6-18-407594
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Být v něčem dobrý = být specialistou pro danou věc, oblast, či obor.

Hledáme specialistu pro obsluhu CNC strojů. Dáváme však prostor i absolventům pro pozici programátor CNC strojů.

Náplň práce, která vás čeká:

  • rutinní, ale i běžné odborné práce při obrábění na seřízených obráběcích strojích,
  • doseřizování a výměna nástrojů,
  • odpovědnost za kvalitu vyrobených dílců,

odpovědnost za včasné a správné vyplnění výrobních dokladů aj.

A mzda? Při nástupu až 37 000 Kč, po cca půl roce až 44 500 Kč, dle směnného modelu.

K tomu nástupní bonus 50 000 Kč.

Kontaktuje nás, a kdo ví, můžete zaujmout, přesvědčit a pracovat pro významného leadra automobilového průmyslu na Vysočině.

Požadavky
  • min. ukončené základní vzdělání
  • vyučení v oboru strojírenství výhodou (v případě základního vzdělání: doškolení v závodní škole pro strojírenské minimum)
  • věk min.18.let
  • ochota práce ve směnném provozu
Benefity
  • 50 000 Kč nástupní bonus
  • za přesčasové víkendové směny (mimo váš rozvrh směn) mimořádné odměny až 5 000 Kč/měs.
  • za svátkovou směnu odměna 2 000 Kč
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč)
  • možnost kariérního pokusu
  • možnost dodělat si strojírenské minimum (absolvování závodní školy)
  • volnočasové aktivity zdarma (wellness, bazén), a to i pro vaše rodinné příslušníky