PROGRAMÁTOR HW | šance pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
16-15-410132
Popis pozice

Jsi čerstvý absolvent VŠ v oboru elektrotechnika a zajímáš se o hardware?

Výborně, jsi na správném místě!

Do stávajícího týmu hledáme nové posily, kteří dostanou příležitost pro rozvoj svých znalostí. Pracujeme na zajímavých projektech v oblasti vojenské nebo letecké techniky.

Na pozici PROGRAMÁTORA HW budeš pracovat na návrhu desek plošných spojů nebo procesorových a logických obvodů.

Požadavky
  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
  • všeobecné povědomí o elektronickém HW
  • znalost angličtiny na pasivní úrovni pro čtení a psaní technické dokumentace
  • výhodou bude, pokud už umíš navrhovat PCB nebo procesorové a logické obvody
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost práce z home office
  • příspěvek na stravování
  • benefitní systém
  • náborový příspěvek
  • závodní jídelna
  • další vzdělávání, školení a jazykové kurzy