PROJECT MANAGER | INVENTOR

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-10-407453-1
Popis pozice

Je strojírenství tvojí vášní?

Jsi komunikativní v češtině i angličtině?

A zároveň umíš pracovat pod tlakem?

Pak neváhej a ozvi se nám na pozici:

PROJECT MANAGER S INVENTOREM

Náplní práce bude:

  • Identifikovat rizika a problémy, které by mohly ovlivnit projekt, a navrhnout vhodná řešení.
  • Být vedoucím pracovníkem se silnými dovednostmi v oblasti budování vztahů (externích i interních), řízení lidí a komunikace.
  • Mít silné technické dovednosti.
  • Mít jasné a stručné písemné a ústní komunikační dovednosti.

A co bys měl mít za sebou?

  • Prokazatelné výsledky v oblasti řízení projektů, minimálně 5 let praxe.
  • Zkušenosti v oblasti posklizňové úpravy zeleniny jsou výraznou výhodou.
  • Porozumění finančním, provozním a technickým aspektům výrobního prostředí.
  • Vedení týmů tak, aby byly dodrženy termíny v rámci finančních omezení.
  • Rozvíjení a řízení vztahů se zákazníky a dodavateli.
  • Sledování a kontrola projektů v průběhu jejich navrhování, výroby a instalace.
Požadavky
  • Dobré počítačové dovednosti a smysl pro detail.
  • Pracovní znalost programu Inventor nebo podobného balíku pro 3D kreslení.
  • Intuitivnost, schopnost rychle vyhodnotit situaci a rozhodně a efektivně jednat.
  • Prokazatelná schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat termíny v prostředí s více úkoly.
  • Rozvoj a péče o vztahy se zákazníky.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie
  • Firemní telefon a notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pravidelné firemní akce - lezecká stěna, taneční kurzy, ...
  • Možnost dalšího profesního růstu