PROJECT MANAGER | order management

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-10-408043
Popis pozice

Pro nově vznikající projekt hledáme schopného projektového manažera/ku!

Dokážete si velmi dobře organizovat čas a lidi? Domluvíte se anglicky a nevadí Vám příležitostné cestování?

  • Stojíte na správném inzerátu!

Náplň práce:

  • Řízení vlastních projektů ve svěřené oblasti
  • project management = od poptávky až po realizaci a fakturaci
  • koordinace celého průběhu zakázky: kvalita, termíny, náklady
  • komunikace se zákazníkem
  • monitoring ekonomických výsledků, hodnocení rizik a příležitostí
  • reporting
  • příležitostné cestování v rámci ČR i zahraničí
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání strojního nebo ekonomického zaměření
  • AJ na velmi dobré úrovni
  • zkušenost s řízením projektů v technickém odvětví
  • multitasking
  • proaktivita a zodpovědnost
Benefity
  • roční finanční bonus, 13. mzda
  • 28 dní dovolené
  • flexibilní a zkrácená pracovní doba + home office
  • pravidelná valorizace mezd
  • Cafeterie
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Multisport karta
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávaní
  • spolupráci s profesionály v oboru
  • práce s nejnovějšími technologiemi
  • možnost profesního růstu!