PROJEKTANT ELEKTRO | ŽELEZNICE, MHD | BEZ PRAXE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
20-10-409311
Popis pozice

Hledáš místo, kde nastartovat svou kariéru jako elektroprojektant? Už nehledej! Pokud ti nechybí iniciativa, technické myšlení a prostorová představivost, tady tě přivítají s otevřenou náručí.

Na této pozici Tě čeká:

  • Projektování po republice i v zahraničí
  • Práce s technickou dokumentací vč. přípravy
  • Spolupráce s projektanty na koordinaci projektu
  • Účast na výrobních výborech a jednáních
  • Projektový inženýring
  • Účast na kontrolních dnech
Požadavky
  • SŠ elektrotechnického zaměření, VÝHODOU: silnoproud)
  • Pokročilá znalost AutoCAD a MS Office
  • Zápal a zájem o obor
  • Pečlivost a komunikační schopnosti
  • VÝHODOU: angličtina
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků firmy
  • Stravenky, Cafeterie
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na kartu MultiSport
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Možnost profesního rozvoje
  • Firemní akce