PROJEKTOVÝ MANAŽER | ROKYCANSKO

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
9-10-408577
Popis pozice

Plánování, koordinace a řízení projektů v oblasti automotive

Sledování a vyhodnocování průběhu projektů, zajištění dodržování časových plánů a rozpočtů

Komunikace se zákazníky, dodavateli a interními týmy

Řešení vzniklých problémů a hledání efektivních řešení

Vedení projektové dokumentace a příprava pravidelných reportů

Účast na jednáních a prezentacích projektů

Požadavky

VŠ nebo SŠ vzdělání

Anglický nebo německý jazyk na profesionální komunikativní úrovni

Praxe v projektovém managementu

Výborné organizační a komunikační schopnosti

Schopnost pracovat pod tlakem a řešit úkoly efektivně

Řidičský průkaz sk. B

Benefity

5 týdnů dovolené

Docházkový bonus, mimořádné prémie

Závodní stravování

Příspěvek na stravování

Rehabilitace/masáže pro zaměstnance

Čisté pracovní prostředí