PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ | MLADÁ BOLESLAV

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
11-20-410394
Popis pozice

Do naší společnosti v Mladé Boleslavi hledáme nového člena týmu na pozici: PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ.

Co bude náplní Tvojí práce?

  • Zadávání RFQ, provádění odhadů nákladů, případové studie, analýzu všech cenových nabídek na díly
  • Identifikaci a vybrání dodavatele před-sériových dílů, vedení je skrze schvalovací proces do série
  • Připravenost dodavatelů, řízení kapacity výroby dodavatele při rozběhu, kontrolu kapacity dodavatele v sérii
  • Monitorování, aktualizaci nákupních informací, které budete pravidelně reportovat s vlastním vyhodnocením
  • Udržování a aktualizaci databázi cen nákupního systému
  • Reporty na odd. nákupu
Požadavky

Co bys měl umět?

  • Anglický jazyk min.B2, německý jazyk výhodou
  • Min. 2-3 roky praxe v automobilovém průmyslu na podobné pozici
  • Minimálně středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodouČtení technických informací a výkresů
  • Finanční povědomí
  • Schopnost pracovat dle termínů
  • Znalost obchodního práva
  • Znalost MS Office a internet
Benefity

Roční odměny/ bonusy - 13. plat

Věrnostní dovolená až 7 dní navíc

Stravenková karta (180 kč za směnu)

Příspěvěk na penzijní pojištění

Promyšlený systém školení a vzdělávání

Vysoká míra automatizace – roboti KUKA, ABB

Velmi nízká míra fluktuace