PROJEKTOVÝ SPECIALISTA | Interface | Ostrava

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-16-410075
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s implementací a konfigurací ERP nebo MES systémů? Umíte programovat v SQL nebo T-SQL? Komunikace v angličtině vám nedělá problém?

Pro mezinárodní společnost v Ostravě hledáme PROJEKTOVÉHO SPECIALISTU, který bude mít na starosti konfiguraci a nasazení MES systému u jednotlivých zákazníků.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem (analýza procesů, požadavků, problémů)
  • konfigurace systému a jeho testování a nasazení přímo u zákazníka
  • úprava systému a školení uživatelů
  • instalace systémů na platformách Windows nebo Linux
  • konfigurace interface s ERP/PLC/OPC
  • občasné služební cesty v rámci Evropy
Požadavky
  • min. 2 roky pracovních zkušeností s ERP, MES nebo jinými IS
  • zkušenost s programováním v PL/SQL, T-SQL
  • znalost databází (Oracle nebo MS SQL)
  • dobrá komunikace v angličtině - práce v mezinárodním týmu
  • výhodou vám bude znalost výrobních procesů a OS Linux nebo Windows
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • firemní akce
  • cafeterie
  • vlastní parkovací místo v budově (pro zaměstnance mimo Ostravu)