PROJEKTOVÝ SPECIALISTA | Plánování

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-10-408584
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti plánování projektů a incident managementu ve výrobní společnosti?

Staňte se projektovým specialistou v oblasti SUPPLY CHAIN v prestižní farmaceutické společnosti v Praze.

Na pozici Vás čeká:

  • Tvorba projektových plánů, harmonogramu projektu
  • Koordinace projektu s interními týmy i externími stranami
  • Řízení a identifikace rizik projektu
  • Řízení incidentů, přijímání hlášení o incidentech, pracovat na postupech pro řízení incidentů a koordinace jejich řešení
  • Budete hlavní komunikační osobou pro záležitosti související s projektem
  • Vedení projektové dokumentace
  • Průběžné zlepšování
Požadavky
  • Zkušenosti s plánováním a řízením projektů v oblasti supply chain
  • Znalost nástrojů využívaných v oblasti řízení projektů a incident managementu
  • Zkušenosti s plánovacími nástroji (např. SAP APO, Asprova, Arkieva apod.)
  • Komunikativní znalost AJ (min. B2) + ČJ rodilý mluvčí
Benefity
  • home office
  • Cafeteria
  • týden dovolené navíc
  • až 5 dní sick days
  • příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu