PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ | 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
26 150 - 34 150 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-10-410444
Popis pozice

Hledáš práci na jednu směnu a rád bys pracoval v rodinné firmě?

Co by tě čekalo:

  • údržba a opravy zařízení elektro
  • odstraňování revizních závad
  • podílí se na provádění instalačních prací menšího rozsahu
  • v případě potřeby: připravenost vykonávat pohotovostní službu v oboru elektro
Požadavky
  • Vzdělání v elektro oboru
  • Nařízení 194/2022 Sb. (býv. vyhl. 50/1978 Sb.)
  • Flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost
Benefity
  • 5týdenní dovolená
  • Pružná pracovní doba
  • 37,5 hodinová stanovená týdenní pracovní doba
  • Služební telefon
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Benefitní platební karta v hodnotě 2 000 Kč/rok
  • Firemní parkoviště