RECEPČNÍ | PRAHA 4

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-1-408813-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní společnost podnikající v nebankovním sektoru hledá vhodné kandidáty na pozici Recepční/Office Assistant.

Jste samostatní, proaktivní a ochotní? Máte již zkušenosti na pozici administrativní recepční či asistentky? Komunikace v angličtině Vám nedělá žádný problém?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

  • komplexní administrativní podpora managementu
  • správa agendy vstupních karet pro zaměstnance
  • evidence a organizace pošty, kurýrů
  • správa datových schránek
  • podpora finančního oddělení
  • zajištění chodu kanceláře - doplňování zásob, kancelářských potřeb, obsluha kávovaru
  • organizace schůzek, uvítání návštěv, správa zasedacích místností
  • úzká spolupráce s Office managerem
Požadavky
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikativní znalost angličtiny
  • praxe na pozici recepční v administrativě či asistentské pozici
  • výborná znalost práce na PC
  • výborné organizační a komunikační dovednosti a příjemné a profesionální vystupování
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • narozeninové volno
  • stravenky v hodnotě 194 Kč/den
  • Cafeteria v hodnotě 10tis. bodů / ročně
  • Multisport karta
  • firemní akce
  • Makro karta
  • věrnostní odměny
  • další školení a vzdělávání - např. možnost jazykových kurzů