RECEPČNÍ S ANGLIČTINOU | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-1-408068-2
Popis pozice

Mezinárodní společnost, jeden z předních developerů na realitním trhu, hledá vhodné kandidáty na pozici RECEPČNÍ.

Jste pečliví, samostatní a máte reprezentativní jednání? Působili jste již na podobné pozici jako recepční? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

  • evidence a správa vstupních firemních karet
  • správa rezervací zasedacích místností
  • odpovědnost za rezervační parkovací systém
  • přivítání a uvedení návštěv, zajištění drobného občerstvení
  • odpovědnost za zasedací místnosti
Požadavky
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • pokročilá znalost angličtiny alespoň B2
  • pečlivost, samostatnost, důslednost, aktivní přístup k práci
  • velmi dobrá znalost MS Office
Benefity
  • stravování v rámci kanceláře
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • neomezená kafeterie
  • Multisportka plně hrazená zaměstnavatelem
  • příspěvek na rekreaci dětí zaměstnance
  • jazykové vzdělávání