Ředitel prodeje pro CZ a SK |FMCG|

Plný úvazek
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-26-410295
Popis pozice

Pozice: Ředitel prodeje CZ & SK - segment FMCG

HPP: Nástup co nejdříve, pracoviště Praha.

Zde je shrnutí hlavních odpovědností a aktivit:

1. Tržní přítomnost: Budovat a zvyšovat viditelnost na trhu v České republice a na Slovensku prostřednictvím strategických prodejních aktivit.

2. Zákaznické vztahy: Rozvoj a udržování vztahů s klienty

3. Prodejní strategie: Vyvíjet a implementovat prodejní a marketingové strategie v souladu s regionálními cíli

4. Rozvoj podnikání: Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a navštěvovat stávající i potenciální zákazníky v různých sektorech

5. Tržní inteligence: Shromažďovat a analyzovat tržní data, abychom porozuměli potřebám zákazníků a konkurenci

6. Spolupráce: Úzce spolupracovat s interními týmy a distributory

7. Nabídka produktů: Hodnotit požadavky zákazníků a navrhovat přizpůsobená řešení, přičemž je třeba sledovat jejich strategii značky a tržní potřeby.

8. Dohled nad distribucí: Spravovat vztahy s distributory za účelem optimalizace dodávek a propagace produktů.

Požadavky
  • FMCG zkušenost nutná
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, obchodní administrativy nebo prodeje a marketingu,
  • Plynulá znalost češtiny/slovenštiny a angličtiny,
  • 8+ let relevantních pracovních zkušeností v oblasti prodeje, ideálně v nadnárodní společnosti FMCG, zkušenost v B2B je výhodou,
  • Obchodní dovednosti (prezentace, diskuse, vyjednávání, strategické myšlení),
  • Podnikatelský duch a vášeň v FMCG, znalost gurmánského průmyslu je velkou výhodou,
  • Znalost Google aplikací, Salesforce a MS Office.

Otevřenost k častému cestování po regionech CZ a SK.

Jaké jsou podmínky spolupráce Vám ráda sdělím při našem úvodním jednání.