REFERENT/KA ŘÍDÍCÍHO CENTRA LOGISTIKY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
109-21-410522
Popis pozice

Pro firmu na Tachovsku, která se zabývá logistikou hledáme uchazeče na pozici REFERENT/KA ŘÍDÍCÍHO CENTRA LOGISTIKY.

Máte zkušenost s vedením personálu a znalosti z oblasti logistiky? Dokážete se rychle a samostatně rozhodovat a hledáte novou pracovní příležitost? Pak čtěte dál!

REFERENT/KA ŘÍDÍCÍHO CENTRA LOGISTIKY povinnosti:

  • Řízení a rozvoj svěřeného pracoviště
  • Dohled nad dodržováním stanovených KPIs
  • Spolupráce při optimalizaci a zavádění standardů a procesů
  • Dodržování pravidel a předpisů BOZP
  • Podpora operativy při registraci IT ticketů a s identifikací IT problému
Požadavky
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Zkušenost s vedením personálu
  • Zkušenosti z oblasti logistiky
  • Schopnost rychlého rozhodování
  • Dobrá úroveň znalostí PC (Word, Excel, Outlook)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Zvýhodněné bankovní produkty a mobilní tarify