ROZPOČTÁR | PRAHA | POZEMNÍ STAVBY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
2-5-408828
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Připojte se k týmu a pomozte nášemu klientovi vytvářet bytové projekty, které odrážejí vášeň pro kvalitu a trvalou hodnotu:

  • práci v nabídkovém týmu se vzájemnou koordinací,
  • zpracování nákladových kalkulací HSV prací,
  • oceňování výkazů výměr a kompletace nabídek,
  • kontrola výkazů výměr a projektové dokumentace,
  • částečné posuzování projektů (návrhy alternativních technických řešení),
  • spolupráce a jednání se stavbyvedoucími,
  • spolupráce se subdodavateli v předvýrobní přípravě,
  • evidence výběrů do firemních systémů.
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na pozemní stavby,
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCad),
  • zkušenosti s některým z kalkulačních programů (Kros, Build power, Eurocalc),
  • dobrou orientaci ve stavební/projektové dokumentaci,
  • znalost stavebních postupů,
  • schopnost samostatného uvažování,
  • velmi dobré organizační schopnosti, důraz na dodržování termínů,
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost,
  • komunikativní schopnosti.
Benefity
  • firemní akce,
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office,
  • kvartální prémie,
  • telefon, notebook,
  • firemní školení a kurzy,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenkový paušál, cafeterie,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,