SALES & EVENT COORDINATOR

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-23-409710
Popis pozice

Jste společenský, energický člověk, pro kterého jsou EVENT MANAGEMENT a SALES klíčovými přednostmi? Hledáte pevné, přátelské a podporující pracovní zázemí? Zajímáte se o zdravý životní styl/výživu?

Dejte nám o sobě vědět!

Jako SALES & EVENT COORDINATOR pro český a slovenský trh budete zodpovědný za realizaci globálních a regionálních prodejních iniciativ a rozvoj místních projektů v úzké spolupráci s místními distributory a vedoucími aktéry společnosti.

V této roli budete:

  • hrát významnou roli při vytváření a realizaci veškerých akcí a událostí na podporu prodeje v souladu se směry vrcholového vedení a globální politikou společnosti
  • cílit na to, abyste plně porozuměli potřebám a chování distributorů a hlavních vedoucích pracovníků, poskytovali jim informace o firemních iniciativách a propagačních akcích
  • budovat pevné vztahy a udržovat komunikaci s vedoucími pracovníky a distributory společnosti, udržovat komunikační kanály s distributory v celé zemi
  • vytvářet a realizovat aktivity k zajištění růstu prodeje v terénu – kontaktování distributorů, jejich vzdělávání, rozvoj jejich organizací a podnikání
  • vyvíjet nástroje na podporu pracovních metod distributorů se zvláštním zaměřením na události v oblasti zdravé výživy
  • podporovat akce, připravovat a vést komunikaci
Požadavky
  • angličtina pro každodenní komunikaci slovem i písmem, jak v rámci společnosti, tak mimo ni
  • alespoň 3 roky zkušeností s plánováním, realizací a vykazováním propagačních akcí a událostí
  • zkušenosti s prodejem v terénu nebo školením v terénu, přednostně v oblasti B2B
  • prokazatelné úsěchy v obchodní činnosti
  • praxe v rámci multilevel-marketing
  • empatie, výborné komunikační a organizační schopnosti
  • nadšení a iniciativa pro nastavené pracovní aktivity
Benefity
  • Týden placené dovolené navíc
  • 5 dnů sick days/rok
  • Cafeteria systém
  • stravenky
  • Multisport karta
  • Penzijní připojištění
  • Sleva na produkty
  • Občerstvení na pracovišti
  • Kurzy anglického jazyka
  • Ocenění za odpracované roky ve firmě