SAP SPECIALISTA S AJ | IMPLEMENTACE & CUSTOMIZACE

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 140 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-16-410305
Popis pozice

Znáte SAP křížem krážem a ABAP programování je pro vás denní chleba?

Pak pozorně čtěte, protože by tohle mohla být vaše šance zazářit!

SAP SPECIALISTA u nás bude mít na starosti customizaci stávajícího SAP R3 a následný přechod na S4/Hana. Nuda to rozhodně nebude! V rámci ČR je toto samostatná pozice pro mezinárodní výrobní společnost. Angličtinu budete potřebovat na denní bázi, nejen pro komunikaci s nadřízeným. Pozici je možné vykonávat i z částečného home office - 3 dny v týdnu.

Troufnete si? Pak na nic nečekejte a zašlete svůj životopis!

Požadavky
  • zkušenosti na obdobné pozici (implementace a úprava SAP)
  • znalost ABAP programování
  • schopnost komunikovat v angličtině (psaná i mluvená forma na denní bázi)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office až 3 dny v týdnu
  • flexibilní pracovní doba
  • sick days
  • závodní stravování
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na dopravu
  • podpora profesního vzdělávání