Senior Recruitment Consultant OSTRAVA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-14-410255
Popis pozice

Hledám nadšence v recruitmentu se zkušeností!

Místo: Ostrava

Jsi vášnivý talent scout/ ka s nadšením pro objevování nových talentů?

Rozšiřujeme náš tým v Ostravě, s možností částečné práce z domova, nástup ASAP.

Co Tě čeká:

  • Lov na talenty
  • Pohovory, které mají smysl
  • Budování vztahů/ Key account management
  • Možnost profesního růstu a spolupráce na velkoobjemových projektech.
Požadavky

V tuto chvíli hledám Středoškoláka, VŠ je velkou výhodou, se znalostí Aj (B2), ale TAKÉ:

o Komunikačního mága: Umíš zaujmout a přesvědčit, a to jak osobně, tak písemně.

o Organizátora par excellence: Dokážeš zvládnout více úkolů najednou a nikdy nezapomeneš na detaily.

o Inovátora: Máš chuť přicházet s novými nápady a způsoby, jak zlepšit náborový proces.

Benefity

Co Ti nabízím:

  • Atraktivní plat a benefity, které oceníš, jako např. flexipassy, Multisportka, stravenky, dárek k narozeninám, výročí, či svátku, a až 10 dnů navíc k dovolené.
  • Flexibilní pracovní dobu, abys měl/a čas na to, co máš rád.
  • Možnost profesního růstu a neustálého vzdělávání.
  • Skvělý tým, který tě podpoří a inspiruje.