SEŘIZOVAČ CNC

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-18-407917-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi manuálně zručný a chtěl by ses uplatnit v oblasti CNC? Pojď pracovat jako seřizovač CNC pro nadnárodní výrobní společnost!

Čeká Tě:

  • obsluha a seřizování CNC strojů pro obrábění
  • výměna dílů na strojích mezi cykly
  • seřízení stroje na začátku výroby a dočišťování dílů po skončení obrábění
  • kontrola výrobků

Na této pozici se skvěle roste - můžeš se uplatnit v rámci společnosti a nabrat cenné zkušenosti pro celou svou profesní dráhu. Na nic nečekej a přihlaš se hned!

Na této pozici se pracuje ve dvousměnném provozu.

Požadavky
  • delší předchozí praxe není nutná – stačí alespoň jeden rok na CNC strojích, být manuálně zručný, pracovitý, zodpovědný a samostatný
  • měl by ses dobře vyznat ve výkresové dokumentaci
  • a pokud máš povědomí o strojích CMS a Felder, je to ideální!
Benefity

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu
  • perspektivu kariérního růstu
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu