SERVISNÍ MECHANIK | 1 SMĚNA | JIČÍN

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-10-408470
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte dělat práci, která Vás baví a na 1 směnu!

  • opravy a případnou výrobu nových náhradních dílů

pro výrobní stroje ve spolupráci s elektroservisem a seřizovači

  • opravy, údržba a chod veškerých vzduchotechnických

zařízení, kotelen, vytápění závodu, kompresoroven

  • opravy a údržba budov a venkovních objektů
Požadavky
  • SOU, výuční list v oboru soustružník, frézař, popř. strojní

mechanik, zámečník s praxí práce na soustruhu, fréze

  • ŘP skupiny B a svářečské zkoušky výhodou
  • schopnost práce ve výškách
Benefity
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz
  • Firemní benefity
  • Podpora personálního a odborného rozvoje zaměstnanců