SERVISNÍ TECHNIK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
39 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
109-9-409569
Popis pozice

Hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA!

Máte elektro vzdělání a dokážete si zorganizovat pracovní den i úkoly? Jste zkušený elektrikář a máte zájem o práci na zajímavých projektech? Nebo vás už jen nebaví rutinní práce ve výrobní hale a rád/a byste pracoval/a venku na vzduchu?

Pokud jste odpověděli ano na většinu z výše zmíněných otázek, pak jste přesně tím, koho hledáme! Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu odborníků!

Náplň práce:

  • Servisní práce u zákazníka
  • Opravy, montáže a instalace elektronických systémů
  • Realizace nových zakázek
  • Programování systémů PZTS, SK, EPS a DVS (CCTV)
  • Výjezdy k zákazníkovi dle servisních smluv a informací od nadřízeného
Požadavky
  • SOU nebo SŠ elektro oboru
  • Osvědčení o odborné způsobilosti min. dle §6 NV č. 194/2022 Sb. (§7 výhodou)
  • Zkušenost s PZTS (EZS), EPS, DVS (CCTV), SK
  • ŘP sk. B
Benefity
  • Roční a věrnostní odměny
  • Stravenkový paušál
  • MultiSport karta
  • 25 dní dovolené