SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO | ABSOLVENTI VÍTÁNI | 45-60 tis.

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
42-10-408549
Popis pozice

Bydlíte poblíž Uherského Hradiště? Jezdíte rádi na jendo denní výjezdy? Výborně!

Do společnosti zaměřené na zemědělství hledáme kandidáta na pozici SERVISNÍ TECHNIK (ELEKTRO).

Máte-li osvědčení v elektro oboru, vztah ke zvířatům a nevadí Vám cestování, určitě nám o sobě dejte vědět! :)

Co pozice obnáší:

  • návštěvy zákazníků a provádění servisních zásahů (v rámci celé ČR)
  • mechanické i elektro opravy
  • jednání se zákazníky
  • tvorba reportů po provedení servisních oprav
  • práce mezi zvířaty
Požadavky
  • SŠ nebo vyučení - elektro nebo technický obor
  • Osvědčení elektro
  • Praxe na obdobné pozici VÝHODOU, přijmeme i šikovné ABSOLVENTY
  • Schopnost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • ŘP sk. B, ochota jezdit na jednodenní servisy
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Pracovní auto
  • Mobil a počítač
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost vzdělávání