SERVISNÍ TECHNIK | ŠANCE I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-10-408488-2
Popis pozice

Jsi zkušenější servisní technik s platnou vyhláškou nebo naopak absolvent bez praxe a chtěl by ses stát součástí mezinárodní společnosti působící v oblasti technického zařízení budov třetí generace?

Nyní hledáme samostatného a zodpovědného SERVISNÍHO TECHNIKA.

Co tě na pozici čeká?

  • Provádění servisních a revizních prací, opravy a drobné montáže.
  • Komunikace se zákazníky a subdodavateli v rámci servisu nebo montáže.
  • Zodpovědnost za dodržení montážního postupu, správnost a kvalitu prováděné činnosti.
  • Pravidelné roční prohlídky instalovaných zařízení
Požadavky
  • SŠ/VOŠ technického směru (ideálně elektro obor)
  • Platná vyhláška 50 §6
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Ochota cestovat ke klientům
  • Řidičský průkaz sk. B

VÝHODOU:

  • Zkušenosti z oboru elektro/TZB/VZT
  • Certifikát revizního technika elektro (E2A)
  • Základní znalost AJ nebo NJ
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměny
  • Stravenkový paušál a příspěvek na Multisport kartu
  • Mobilní telefon a tablet/notebook
  • Průběžná školení v zahraničí
  • Možnost kariérního růstu